Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com

ЛЮБОВ ПІД ЧАС ВІЙНИ. Промотур роману Олександри Іванюк «АМОР[Т]Е» Україною

05.03.2017

У лютому у «Видавництві 21» вийшов роман випускниці Києво-Могилянської академії і CollegeofEurope, дослідниці політичних еліт в Україні, яка живе і працює у Варшаві,Олександри Іванюк «Амор(т)е», якийпобудовано на реальних подіях. Головними героями оповіді єдонецький вчитель історії, громадський активіст, доброволець батальйону «Дніпро-1», який загинув в «Іловайському котлі», Юрій Матущак та італійка Франческа Леонарді. Стосунки молодих людей розвиваються у вирі донецького Євромайдану, російської окупації. Історія головних героїв роману вийшла вже за межі суто приватної. Вона стала фундаментом для висвітлення важливіших питань, для їхньої актуалізації, дозволяє привернути увагу до інших проблем. По-перше, вона заповнює не надто висвітлену частину Революції Гідності – Донецький Майдан. По-друге, дає зрозуміти, що за кожним загиблим у цій війні – особистість, жива людина зі своєю долею, неповторною історією, а не пам’ятники і меморіальні дошки. Роман підкреслює цінність кожної людини.

Перші презентації роману відбулися в лютому у Польщі (17 – Люблін, 20, 24 – Варшава), в них брали участь і авторка, і головна героїня роману – Франческа Леонарді. Презентації досі відлунюють у польських та українських ЗМІ, засвідчуючи те, що читачі давно чекали на подібний твір, і що саме така історія найкраще промовляє до представників різних держав, саме у такий спосіб можна донести людям усього світу усю силу драматизму актуальних подій в Україні і те, що кордони будь-якої війни надто примарні.

Олександра Іванюк та Франческа Леонарді під час однієї із польських презентацій.

Джерело фото: http://www.radiosvoboda.org/a/28344089.html

Роман Олександри Іванюк отримав вже досить широкий резонанс. Його читають, про нього говорять, він викликає чимало запитань. Уже в десятих числах березня читачі зможуть поспілкуватися з авторкою під час її промотуру Україною, який охопить Львів, Київ, Вінницю, Чернівці, Івано-Франківськ.

«Видавництво 21», Олександра Іванюк, МО «Дзиґа», книгарня «Є», Літературний Целанівський Центр, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича запрошують Вас взяти участь у презентаціях роману «Амор(т)е», у спілкуванні на не прості, щемливі, але важливі і зворушливі теми.

Про книгу «АМОР[Т]Е», авторку, про закордонні презентації роману:

http://www.books-xxi.com.ua/products/amorte

http://www.books-xxi.com.ua/brands/ivanyukoleksandra

http://www.books-xxi.com.ua/announce/14-lyutogo-vijde-roman-pro-lyubov-bez-plyushu-ta-bliskitok

http://www.books-xxi.com.ua/news/den-pamyati-golovnogo-geroya-amorte-i-persha-prezentatsiya-romanu-projdut-u-lyublini

 

Інга Кейван

+38(096)532 92 36

+38(099)475 85 61

ikeyvan7612@gmail.com