Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Стельмашик Аґнєшка

Стельмашик Аґнєшка

Фото: ©Aleksandra Sitarek

Аґнєшка Стельмашик (1976) ‒ польська письменниця, авторка дитячої та янґ-едалт літератури. Перш ніж відкрила в собі письменницький талант, спробувала себе у різних сферах. Ще дівчинкою мріяла стати лікарем чи біологом, згодом серйозно замислилася над кар’єрою археолога та художниці. У результаті здобула фах вчителя польської мови (щоправда, так ніколи і не вчителювала). І лише як письменниця Аґнєшка Стельмашик повністю себе зреалізувала. Вона стверджує, що найбільше у цій професії її приваблює те, що вона може приміряти  на себе роль будь-якого персонажа, на якусь мить відчути себе кимось іншим.

Першим письменницьким успіхом Аґнєшки Стельмашик було видання у 2007 році збірки «Історії з мораллю» («Opowiadania z morałem»). Того ж року з’явилася перша частина повісті для дітей «Малі агенти» («Mali agenci»). У 2009-2010 роках з’являються серії інших історій.

2010 рік став для авторки проривом: з’явився перший том «Хронік Архео» ‒ книги, яка у результаті стала бестселером.

       ПРЯМА МОВА:

Мені складно сказати, чому почала писати власне для дітей. Хіба тому, що божевільні історії завжди крутилися у моїй голові, і в певний момент я просто почала переливати їх на папір.

Справді, нині нелегко зацікавити молодих читачів літературою. Складніше конкурувати з іграми та всілякими ґаджетами. Тому велику радість приносять мені діти, які пишуть мені, діляться враженнями від прочитання моїх книжок. Я також щаслива, коли на авторських зустрічах батьки кажуть, що завдяки «Хронікам Архео» їхні діти підхопили читацьку бацилу, полюбили читати і щоразу беруться за інші книги, хоч раніше неохоче це робили. Тоді я відчуваю величезне задоволення.

 

Довідку підготовано за такими джерелами:

http://lubimyczytac.pl/autor/6482/agnieszka-stelmaszyk

http://stelmaszyk.wikia.com/wiki/Agnieszka_Stelmaszyk

Джерело фото: http://stelmaszyk.wikia.com/wiki/Plik:Agn.jpg


Книги автора
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА 5. ЗАГАДКА ДІАМАНТОВОЇ ДОЛИНИ
ВЕСЕЛІ ВИПАДКИ КОТЯЧОЇ ГРОМАДКИ
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА 4. ПРОКЛЯТТЯ ЗОЛОТОГО ДРАКОНА
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА 3. СЕКРЕТ ВЕЛИКОГО МАГІСТРА
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА ІІ. СКАРБ АТЛАНТІВ
ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА І. ТАЄМНИЦЯ КОШТОВНОСТІ НЕФЕРТІТІ