Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com

Ательє, із якого вийшли Чернівці. До Дня закоханих «Видавництво 21» представить нову книжку Наталії Гриценко

10.02.2019

У «Видавництві 21» виходить нова книжка Наталії Гриценко «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом». Видання здійснено за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського. Над дизайном обкладинки працювала Анна Стьопіна.

Ця книжка Наталії Гриценко продовжує і доповнює історії вже відомого читачам видання «Місто пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом». Спогади головного героя, пана Юліана, перенесуть читача у міжвоєнні часи, Другої світової війни та повоєнні. Містяни постають у своїх щоденних побутових клопотах, справах. Читач побачить їх у найрізноманітніших ситуаціях та обставинах – кумедних, драматичних, зворушливих. Персонажі Наталії Гриценко – люди красиві й у вчинках своїх, і зовні, вони живуть за спільними неписаними законами міського співіснування.

У книжці багато інформації подано про моду чернівчан (одяг, взуття, зачіски, головні убори, прикраси) і, відповідно, про колоритних, харизматичних кравців, кравчинь, перукарів. Важливу частину книги становлять оповіді про весільні звичаї, сімейні й сусідські стосунки, про дитячі пригоди на вулицях і в школі тощо. Книга проілюстрована світлинами, листівками.

Видання буде цікавим краєзнавцям, дизайнерам одягу, історикам міста, усім, хто цікавиться історією і культурою Чернівців і загалом урбаністикою.

А ще в «Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea» багато любові, найрізноманітніших історій романтичних стосунків – пристрасних, драматичних, таємничих, зворушливих. Тому ця книга буде гарним подарунокм до Дня закоханих. Тим більше, що «Видавництво 21» з 11 по 18 лютого проводить святкову акцію: передпродаж нової книжки Наталії Гриценко, а також пропонує своїм читачам 10-тивідсоткову знижку на книжки з найяскравішими історіями кохання.

«Ательє на старій вулиці міста, що пахло корицею й кремом Nivea. Чернівецький вінтажний альбом» на сайті видавництва 

Усі акційні книги тут

Інга Кейван, PR-менеджер «Видавництва 21»

+38(096)532 92 36

+38(099)475 85 61

ikeyvan7612@gmail.com

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001499791735