Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com

Нумізматична подорож світом індіанців

22.01.2020

У «Видавництві 21» виходить книга чернівецького лікаря, художника, філософа, нумізмата Вячеслава Германа «Історія індіанців у монетах світу» («История индейцев в монетах мира»). Це видання не лише буде цінним і цікавим для колекціонерів-нумізматів, а й стане захопливою подорожжю світом індіанців для всіх, хто захоплюється феноменом корінних мешканців Америки або лише відкриває його для себе. Книга містить не тільки довідкову інформацію, а й оповіді про тих, хто зображений на монетах.

«Тема індіанців зацікавила мене ще в ранньому дитинстві після прочитання книги Е. Сетон-Томпсона «Маленькі дикуни» і переросла вже у зрілому віці в колекціонування монет, пов’язаних з цією тематикою, – розповідає у вступному слові до книги Вячеслав Герман. – З накопиченням колекційного матеріалу збільшувалася й інформаційна база, що стало приводом для написання цього посібника. Не хотілося б, щоб книга виглядала як сухий каталог, тому зображення монет супроводжують історії і легенди із життя персонажів, котрі на них закарбовані».

У книзі наведено відомості (країна-емітент, рік випуску, метал, проба, вага, різновид карбу, тираж тощо) для понад 500 монет, 120 токенів та монетоподібних жетонів, 42 паперових банкнот (бон), випущених більш ніж двома десятками різних країн світу та об’єднаних однією спільною темою увічнення пам’яті про найбільш важливі моменти життя корінного населення Америки. Також представлено 680 зображень (видання повноколірне). А із додатка читачі довідаються про індіанських вождів.

З 22 по 31 січня на сайті «Видавництва21» книгу «Історія індіанців у монетах світу» можна придбати за спеціальною ціною

 

Інга Кейван, PR-менеджер «Видавництва 21»

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001499791735