Cart 0 Wishlist User Profile Call Us

Мероник Андрій, Кушнір Богдан

«Жили-були два провінційні пацани. Обидва гарно вчилися у школі, їздили на олімпіади, іноді навіть здобували там якісь місця.

Знайомтеся.

Богдан – хлопець із маленького містечка на заході України. Усю юність грав у футбол, вишивав хрестиком, читав книжки та мріяв стати футболістом.

Андрій – уродженець такого самого районного центру, захоплювався історією, велосипедними мандрівками, математикою і мріяв стати програмістом.

  

Андрій Мероник — український письменник, математик і дослідник, волонтер, учасник освітньої програми «Школа майбутнього».

Один із засновників всесвітнього козацького порталу. Підприємець, співвласник мережі стоматологічних клінік у Києві.

Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича та Національний університет «Києво-Могилянська академія». Є автором кількох наукових статей на тему «Скорингові системи та методи прийняття рішень».

Автор книг «Золотий Грааль криптовалютного трейдингу» та «69 невдалих побачень».

 

Богдан Кушнір – у 2015 році закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Під час навчання був президентом  Асоціації студентів стоматологів України, неодноразово брав участь у науково-практичних конференціях на Всеукраїнських та міжнародних рівняв, де займав призові та перші місця. Працював на  кафедрі ортопедичної стоматології Національного медичного університету НМУ їм О.О. Богомольця.

У 2015-2017 роках пройшов інтернатуру на базі Борщівської районної лікарні, в Київській області, та Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

У 2018 році отримав спеціалізацію з ортопедичної стоматології в Українській військово-медичній академії.

Спеціалізується на естетичній реабілітації зубів внаслідок їхнього руйнування або втрати. Займається естетичним відновлення за допомогою вінірів/накладок/коронок.