Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Мозер Ервін

Мозер Ервін
Ервін Мозер (Erwin Moser) – авcтрійський письменник, художник-ілюстратор, автор дитячих ілюстрованих книжок, лауреат численних премій у сфері дитячої літератури.

Ервін Мозер народився 1954 р. у Відні, виріс у землі Бурґенланд, отримав фах набірника. Як він сам розповідав, любов до історій і малюнків прокинулася в ньому дуже рано: «У школі на уроках малювання я був найкращим. Усе, що я пропускав на математиці, я намагався надолужити малюванням. Одного разу вчитель математики застукав, як на геометрії замість кубів і решти фігур я малював вершників-індіанців. Ото він, мабуть, розізлився! “Це він може! – закричав він. – Але ж із цього жити не будеш, Мозере!”».

Те, що з малювання й оповідання історій дуже навіть можна прожити, Ервін Мозер доводив протягом багатьох років. 1987 р. він отримав японську «Сову» – відзнаку за дитячу літературу, 1992 р. – літературну премію міста Гамельн «Щуролов». 2000 р. Ервіна Мозера було визнано дитячим письменником року, нагороджено почесною Золотою відзнакою за заслуги перед Республікою Австрія та Золотою відзнакою федеральної землі Відень. Нині історії та малюнки Ервіна Мозера належать до канону дитячої літератури. 2014 р. в Ґольсі, рідному містечку письменника, відкрили меморіальний музей його імені. У жовтні 2017 р. у віці 63 років Ервін Мозер покинув цей світ.


Книги автора
МОЯ ХАТКА НА ДЕРЕВІ

МОЯ ХАТКА НА ДЕРЕВІ

325,00 UAH
260,00 UAH
ДЕРЕВНА МИШКА БІЛЛІ

ДЕРЕВНА МИШКА БІЛЛІ

375,00 UAH
300,00 UAH
ФАНТАСТИЧНІ ІСТОРІЇ НА ДОБРАНІЧ
ЧУДОВІ ІСТОРІЇ НА ДОБРАНІЧ
ВЕСЕЛІ ІСТОРІЇ НА ДОБРАНІЧ
МАНЮНІЙ. ВЕЛИКА КНИЖКА ПРО МАЛЕНЬКОГО СЛОНИКА