Cart 0 Wishlist User Profile Call Us

Кунце Райнер


Райнер Кунце (народився ів 1933р) німецький поет , прозаїк , журналіст , перекладач і автор дитячих книг. Кунце вивчав філософію , журналістику в університеті " Карла Маркса " в Ляйпцигу . Його ранні вірші опубліковані в 1953 році в журналі "Neue Deutsche літератури". З 1955 по 1959 він був науковий співробітник Ляйпцизького університету.
Райнер Кунце – один з небагатьох літераторів, які живуть і нині, чиє ім`я безпосередньо пов`язане з літературою НДР. Кунце називають «поетичним піонером об`єднання» - він не боявся піти проти системи, не дивлячись на невпинний контроль штазі. В 1977 році разом із цілим потоком літераторів він виїхав зі Східної Німеччини – до того часу письменник, який нещадно критикував соціалістичну державу, вже настільки дошкулив партійній верхівці НДР, що дозвіл на виїзд йому видали миттєво. В своєму найвідомішому творі, романі «Чудові роки», Кунце розповідає про життя молоді в НДР – тієї ж, котра через деякий час вийде на барикади та буде вимагати свободу та демократію.
Книги Reiner Кунце були переведені на 30 мов. Поет отримав безліч нагород, в тому числі "Великої літературної премії Баварської академії витончених мистецтв" (1973), престижно " Бюхнер " (1977) Нагороди " Гріфіус " (1977), " Тракль " (1977), " Ayhendorf "місто Ванген (1984)," Гельдерлін "місто Бад-Хомбург (1999) і" Premia Bohemica "(2004).