Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Трошанов Марін

Трошанов Марін

Фото: www.filmabee.com

Марін Трошанов народився 24 травня 1984 року в місті Бургас, де закінчив англомовну середню школу імені Гео Мілєва. У 2009 році отримав ступінь магістра з міжнародних відносин у Софійському університеті Святого Климента Охридського. У 2015 році він увійшов до фіналу національного конкурсу «Лідери наступного покоління» для молодих менеджерів та підприємців, а пізніше вступив до магістратури в університеті Шеффілда, яку закінчив із відзнакою та пропозицією стати викладачем. Наразі Марін керує людьми, ресурсами та проєктами у глобальній ІТ-компанії.

Марін Трошанов, Євгені Пройков та відомий художник Петир Станіміров створили комікс «Клеймо», що отримав нагороду за найкращий традиційний комікс на міжнародному фестивалі в Белграді у 2012 році (серед 286 кандидатів із 29 країн).

Марін – лідер престижної ініціативи найбільшого болгарського інтернет-ЗМІ для книг та читання «Я читаю» –  «Письменник у позику». Мета ініціативи – проводити відкриті уроки в різних куточках Болгарії (на запрошення дітей і викладачів літератури).

«Робот Чапек на планеті з трьома сонцями» – перша частина серії. У ній також є ще дві книжки: «Робот Чапек і шпигунська місія Пафуй-тіні» (жовтень, 2019) та «Робот Чапек і лабіринт сердитого слизького чудовиська» (березень, 2020).


Книги автора
РОБОТ ЧАПЕК НА ПЛАНЕТІ З ТРЬОМА СОНЦЯМИ