Cart 0 Wishlist User Profile Call Us

Дорохова Катерина

Дорохова Катерина

Професійна ілюстраторка та графічна дизайнерка. Закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», факультет Видавничо-поліграфічного Інституту: Прикладне мистецтво. 

Почала вести професійну зайнятість ще під час навчання. Тоді займалася здебільшого оформленням друкованих видань. З 2010-х стала приділяти більше часу ілюстрації та фотографії. Довго шукала свої власні стилі та напрямки. У 2017-му році потрапила до FANTASY ROOM - Міжнародної мережі арт-шкіл, де пройшла курси фешн ілюстрації.  

Минулого року відвідала авторські курси та майстер-класи від ілюстраторки та інфлюенсерки Юлії Мовлянової. Пройшла з нею онлайн-курс івент-скетчинга.

Активно продовжує саморозвиватися в галузі fashion live illustration. Уже пів року постійно співпрацює з Victoria C Burns | Licensing & Brand Development Expert як фрілансер-ілюстраторка. Має численних іноземних замовників у США, Англії та Фінляндії, які цінують власний стиль ілюстрацій Катерини Дорохової. 

Окрім того, Катерина Дорохова професійно займається олійним живописом.

З 2018-го року головна ілюстраторка україно-німецького журналу «Gelblau», для якого ілюструє обкладинки, а також окремі статті.