Cart 0 Wishlist User Profile Call Us

Ерльбрух Вольф

Ерльбрух Вольф

Вольф Ерльбрух (30 червня 1949, Вупперталь, Німеччина) ‒ культовий сучасний  (постмодерний) німецький художник-ілюстратор, ілюстратор книг для дітей та письменник, лауреат Міжнародної премії пам’яті Астрід Лінґрен за 2017 рік, яку вручають за внесок у розвиток дитячої та юнацької літератури.

Освіту художника (графічний дизайн) здобував у коледжі дизайну при Фолькванґ-університеті мистецтв (Folkwang Universität der Künste) міста Ессен (196‒1974), з 1974 здобув визнання як ілюстратор в рекламній індустрії. Упродовж 1990‒1997 років викладав (на посаді професора) мистецтво ілюстрації в Дюссельдорвському університеті прикладних наук (Hochschule Düsseldorf), з 1997 по 2009 роки ‒ професор кафедри архітектури та дизайнерського мистецтва Університету міста Вупперталь; з 2009 по 2011 роки професор Вольф Ерльбрух викладав мистецтво ілюстрації у своїй alma mater ‒ Фолькванґ-університеті міста Ессен.

Нині мешкає з родиною у місті Вупперталь.

Дитячі книжки Воьф Ерльбрух почав ілюструвати у 1980-х роках, а згодом став і автором книг для дітей. Перша його книга, «Орел, який не хотів літатти», з’явилася у 1985 році. Його книги піднімають непрості питання ‒ смисл життя, існування, любов, смерть, продовження життя, вибір тощо, але подає він все у простій, привабливій, кумедній, дуже виразній, часом, химерній формі, чим робить свої книги цікавими не лише дітям, а й дорослим.

Книги Вольфа Ерльбруха перекладені більше ніж тридцятьма мовами.

Вольф Ерльбрух з 20017 року також реалізується у сфері сценічного дизайну та дизайну сценічного одягу.

Джерело основного фото: https://www.goethe.de/en/kul/lit/20964249.html