У вересні дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» представить свій новий проект – серію книг софткавер «Читати легко», які відзначатимуться високою якістю та доступною ціною. За словами головної редакторки видавництва Христі Венгринюк, серія передбачає велику кількість легких та захоплюючих книжок для дітей. «Ми маємо на меті, – говорить вона, –  щоб кожен охочий міг придбати своїй малечі книжку й сім’я насолоджувалася читанням якісної дитячої літератури».

Стартує серія з нової книжки української письменниці Оксани Лущевської «Папужка». Це книжка-гра, в якій йдеться про дівчинку Вероніку, що випадково випустила свою папужку. А для того, щоб її повернути, вона мусить виконати певні завдання. Видання чудово пасуватиме найменшим – дітям від трьох років.

Як зауважує Оксана Лущевська, важливо, що ця книжка інтерактивна. У ній героїня спілкується з читачем. Такі тексти легко читаються й ніби запрошують фантазувати і розмірковувати. «Формат книжки-картинки-гри досить популярний в англомовній дитячій літературі, – додає авторка, яка зараз мешкає в США. – Думаю, читачам в Україні він теж подобатиметься. До того ж, книжка вийде в серії м’яких обкладинок, що робить її ціну дуже доступною. Якісно зроблені м’які обкладинки часто нічим не поступаються дорогому оформленню. Важливий контент та історія понад усе».

Художнє оформлення «Папужки» зробила Катерина Степаніщева. За її словами, ілюструвати видання було досить легко. «Цей текст швидко візуалізується в уяві, – додає художниця, – картинки самі пропливають перед очима, варто лише один раз прочитати. Книжка яскрава, захоплююча і жвава, як сама папужка. З цієї історії діти можуть дізнатися багато корисної інформації про цих птахів. Та й дорослі також! Я от, наприклад, довідалася, що є така дивовижна папуга, як какапо. А взагалі, це дуже світла і тепла розповідь про ніжну любов дівчинки до своєї папужки, і про те, що у будь-якій ситуації є надія».

Уперше побачити книжку можна буде під час Форуму видавців у Львові.

За детальнішою інформацією звертатися:

піар-менеджерка

Лілія Шутяк,

shutiak@meridiancz.com,

097 66 57 047

facebook.com/ChorniVivtsi

instagram.com/chorni_vivtsi