Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Магія? Ні! Це «Зоряний кур'єр!

07.02.2022

На початку лютого в дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’явилася друком дебютна книжка журналістки, креативної директорки студії брендингу та мами двох синів Юлії Рацебуржинської «Зоряний кур’єр». Авторка зізнається, що писати для дітей – велика честь і гігантська відповідальність. «Діти – найбільш чесні читачі. Якщо історія їх не захоплює, вони ніколи не робитимуть вигляд, що вона класна – якою модною та би не була», – переконана письменниця.

У інтернет-книгарні «Видавництва 21» продовжується передпродаж на книжку арт-видавництва «Чорні вівці» до 17 лютого за акційною ціною – 140 гривень.

 

 

«Зоряний кур’єр» – це фантастична повість для розумників з великими мріями. У ній йдеться про 8-річного хлопчика Мартина та його собаку Бабаку, які завжди приносять з прогулянок знахідки сумнівної цінності. То здутий м’яч, то зламаний бінокль... Та якось Бабака натрапляє на дивне місце і починає приносити господарям неймовірні предмети: секундомір, що сповільнює час, ручку, яка пише те, що людина не наважується сказати. Виявилося, то на Землю впав зореліт голуба-кур’єра Міжгалактичної служби доставки. Сім’я Мартина береться допомогти космічному пернатому повернутися додому, навіть не здогадуючись, які випробування на них чекають.

За словами авторки, задум цієї книжки з’явився в її голові так несподівано, що не залишив вибору – довелося написати історію, щоб дізнатися, чим усе закінчиться. «Зоряний кур’єр» – це повість для тих, хто любить, коли сюжет тримає у напрузі й до кінця не зрозуміло, чого очікувати, – говорить  Юлія Рацебуржинська. – Це історія про космос, людей, здійснення мрій, і про те, як знання допомагають знаходити вихід із безнадійних, здавалось би, ситуацій». У книжці нема нудних повчань, а є динамічна історія із кумедними випадками, які неодноразово змусять вас усміхнутися. «А, може, й засміятися вголос», – додає авторка.

 

 

Лілія Шутяк, комунікаційна менеджерка

shutiak86@gmail.com