Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Немає справжніх чи несправжніх героїв, натомість є справжні страхи, емоції, історії. «12 годин чоловіка» – нова книга Ксенії Фукс.

20.07.2022

Сьогодні суспільство потребує героїв, та, з огляду на чорно-біле мислення, не розрізняє відтінки. Немає справжніх чоловіків, так само як немає несправжніх. Немає справжніх чи несправжніх героїв, натомість є справжні почуття, страхи, емоції, історії, кризи, бажання. Справжнім є життя, і, безперечно, справжньою є смерть.
12 чоловіків навздогін 12 жінкам поділяться з читачами своїми труднощами, життєвим досвідом, своїм гумором та недоречністю, зухвалістю і чуттєвістю, своїми принципами та своєю щирістю.

«Видавництво 21» оголошує передпродаж нової книги Ксенії Фукс – «12 годин чоловіка»Лише з 20 по 31 липня у Вас є унікальна можливість замовити неймовірну книжку за акційною ціною в 255 гривень, замість 300 – посилання на книгу.

Ця книга відкрито та без прикрас розповідає про різні, частіше табуйовані суспільством, проблеми сучасного чоловіка - адиктивна поведінка, психіатричні скарги, виклики ювенального права, сексуальна ідентифікація та, звісно, російсько-українсько війна та чорно-біле мислення суспільства в її умовах.

Як зазначає сама Ксенія Фукс, що "коли я задумувала «12 сезонів жінки», я одразу планувала написати й «чоловічу» версію книжки. Хоча це, звісно, два окремих твори, все ж раджу прочитати їх разом. Тому що коли я говорю про сучасний фемінізм, то завжди наголошую, що мені йдеться про права та проблеми не тільки жінок, але й чоловіків також, чи людей загалом. Проте писати узагальнюючи я якраз не хотіла – ми можемо боротися за рівноправність, але маємо зважати на те, що чоловіки та жінки абсолютно різні, і це є неймовірно прекрасним! І саме тому емоційний підтекст у цій книжці теж різниться від свого «жіночого» попередника. Тому що ми по-різному побудовані, ми по-різному реагуємо на обставини і світ також сприймає нас по-різному. А якби це було навпаки, навряд чи історія створила б стільки неймовірних сюжетів про стосунки між людьми."

Вадим Герман, PR-менеджер
herman21books@gmail.com