Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Нова книга Андрія Любки, але з нею щось не так

21.07.2022
Спеціально до ХІІІ Meridian Czernowitz в однойменному видавництві виходить збірка різносюжетних текстів Андрія Любки, написаних впродовж 2020–2021 років. Це книжка пригод і настроїв, реальних історій і автобіографічних вигадок, універсальний порадник і атлас туристичних маршрутів.
 
«Цю книжку я здав у видавництво ще в листопаді, тобто в іншому житті, – розповідає письменник Андрій Любка для Meridian Czernowitz. – Вийти вона мала у квітні, а перша презентація планувалася на «Книжковому Арсеналі» в Києві. Які прекрасні і водночас наївні були ці плани! Але мені все одно здається, що факт виходу художньої книги під час війни – це сам по собі акт спротиву. Маленьке диво. Можливе завдяки ЗСУ і моїм читачам. Ясна річ, сьогодні є значно нагальніші потреби за книжки, та я все ж маю нахабність вірити, що й книжка може підняти комусь настрій, додати втіхи, допомогти на кілька годин забутися і втекти від болісної реальності. Книга мала бути весела і трохи лірична, як і попередні збірки моєї короткої прози – «Спати з жінками» і «Саудаде». Та не знаю, чи вийшла вона такою, бо щось зі мною не так…»
 
В інтернет-книгарні «Видавництва 21» триватиме передпродаж на нову книгу: з 21 липня по 5 серпня у Вас буде можливість замовити збірку різносюжетних текстів Андрія Любки за акційною ціною 225 гривень. Посилання на книгу – «Щось зі мною не так».
 
 
«Створити обличчя книжки люб’язно погодився Матвій Вайсберг. Його картина стала обкладинкою видання», – коментує видавець і президент Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.
 
Текст та інформація взяті з офіційної фейсбук-сторінки Meridian Czernowitz