Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Акція: один Жадан + один Жадан = третій Жадан у подарунок

20.06.2022

Друзі, «Видавництво 21» оголошує акцію на книги Сергія Жадана. У період з 20 по 30 червня, придбавши чорно-білу версію «Антени» та збірку віршів «Список корбалів», Ви отримаєте у подарунок книжку-комікс «Бийся за неї» – книга про музичний альбом (та власне альбом) Сергія Жадана та рок-гурту «Собаки в космосі».

 

«Антена» – вісімдесять віршів, написаних автором у 2018-2020 роках. Невідомо, на чому тримається чутливість «Антени», але це 80 спроб упіймати коливання повітря, вловити перетікання в просторі невидимих радіохвиль, відчути на дотик час, у якому ми живемо, яким ми дихаємо, який ми проговорюємо. Час, кожен доторк до якого лишає опік. Час, у якому приватні щоденникові записи можуть виявитися воєнною хронікою, а біблійні історії – ранковими новинами. 

У свою чергу, «Список кораблів» – шістдесят віршів про пам’ять, що народжується з любові, та про вогонь, по якому лишається ніжність. Шістдесят спроб окреслити світло й розповісти про повітря над містом. Шістдесят уривків чужих розмов, шістдесят голосів, якими наповнюються весняні сутінки. «Список кораблів» — це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя. Список міст, де на тебе завжди чекають. Мабуть, найінтимніша книга автора.