Меню

Чернівці, 58032, вул. Перша Приміська 3
+38 (098) 715 01 81
booksxxi@gmail.com
Нова Пошта - лого Безкоштовна доставка від 500 грн.

Путівник улюблених міст, в які ти поїдеш!

18.05.2022

"Літнього сонячного дня я стояла на головній площі Мюнхена поблизу старовинного годинника, й мене переповнювала любов до всього світу. Кілька тижнів тому в силу вступив безвіз. Уперше в житті я потрапила в країну Шенгенського договору без візи, лише завдяки рідному біометричному паспорту. І це було дивовижно.

Споглядаючи красу навколо, я думала про статистику – лише сім відсотків громадян України колись відвідували європейські країни. Я вірила, що безвіз і справді відчинить для нас усіх двері європейської культури й історії.

І саме тоді я вирішила написати цю книжку – книжку про міста, у яких найчастіше бувала, у які закохалась і якими мені захотілося поділитись. Це не путівник, а лише моє бачення того чи іншого міста. Я писала про музеї, архітектуру, театри, традиції, парки та прогулянки, захопливі історії, людей, музику й живопис, свята, екологію, їжу, улюблені місця. Писала про цінності європейського світу. Намагалася відчути серцебиття і дух кожного міста, їхні силу та значення, розгадати культурний код. Відвідала всі місця, про які йдеться у книжці, у деякі мені довелося повернутися лише заради того, щоби дописати її. Шукала і знаходила сліди українців у кожному місті, бо ми з вами – невіддільна частина Європи. Писала про себе й мою величезну любов до подорожей, про мрії, страхи та бачення сучасного світу. Писала її для того, щоби запросити вас до мандрівок і допомогти віднайти натхнення досліджувати світ."

Євгенія Завалій, авторка нової книжки, обожнює подорожувати. І коли для українців увели безвізовий режим з країнами Європейського союзу в 2017 році, то саме тоді письменниця почала робити перші нотатки для своєї майбутньої книжки «Міста, в які ти поїдеш». 

Подорож – це маленьке життя, і щоразу ми повертаємось із неї дещо іншими. «Міста, в які ти поїдеш» – книжка-подорож європейськими містами. Прогулюючись сторінками цього видання, ви познайомитеся з культурою і традиціями, архітектурою і живописом, музикою і святами, історією та кухнею восьми міст. Авторка відвідувала цікаві місця, музеї, театри, собори, ресторани та концерти, щоби відчути дух і магію кожного міста й поділитися емоціями з вами. І не важливо, чи ви подорожуєте часто, чи тільки плануєте поринути в мандри, – ви знайдете в тексті щось нове і щось знайоме, щось близьке і важливе для себе.

Саме тому «Видавництво 21» оголошує передпродаж на нову книгу Євгенії Завалій «Міста, в які ти поїдеш» – особливий текст для авторки про міста, які вона, здається, вивчила. Вивчила їхніх мешканців, старі назви вулиць та власників маленьких кав'ярень десь на окраїнах. 

Письменниця взяла за правило писати лише про те, що бачила на власні очі, "тому оповідь дещо мозаїчна і фрагментарна, бо часто склеєна із вражень різних років. Це не путівник, тут немає повної інформації, але тут є про моє бачення і про те, за що я люблю ці міста.

З 18 травня по 3 червня Ви зможете придбати книжку за спеціальну ціною в 200 гривень. Замовити книгу можна тут – посилання.

На запитання чому авторка обрала писати саме про ці 8 міст, відповідає, що починала писати про ті міста, які обожнює та добре знає. Але, як виявилося під час написання книги, аби створити цілісний текст без прогалин, приходилося їхати знову, або планувати поїздку, щоб відвідати якесь місто на день чи два. 

Отже, процес створення книги про подорожі перетворився у подорож. 

Але чи в одну? 

І чи лише про 8 міст?

Вадим Герман, PR-менеджер
herman21books@gmail.com