З 14 березня у видавництві “Чорні вівці” розпочався передпродаж книжки для дітей “Дідусь, Фабіо та Прошуто” від Юлії Олефір. Ілюструвала видання Мрійка Марійка.
Що станеться, коли до звичайної української родини приїде наречений-італієць, який обожнює готувати пасту та їсти прошуто? А якщо ще й дідусь виявиться не у захваті від іноземних продуктів?
Ця кумедна та тепла історія про родинні традиції, українську гостинність, італійський характер та… загадкові щурячі кавалки. Гарантуємо сміх, пригоди і кулінарне натхнення, адже у книжці є ще й рецепти справжніх італійських страв!
Книжка "Дідусь, Фабіо та Прошуто" Юлії Олефір має реальне підґрунтя. Авторка прожила певний час з дітьми у маленькому містечку Ріетавас (Литва). Там вони інколи відвідували неймовірний заклад італійської кухні, власником котрого був італієць на ім’я Фабіо. Він так захоплено вигадував рецепти та готував усю цю смакоту, що у Юлії вимальовувався справжній сюжет майбутньої книжки. Піца, паста, лазанья, круасани – реальний прототип Фабіо все випікав самостійно, а продукти, навіть борошно, замовляв із Італії! Тож не дивно, що у книзі так багато рецептів італійських блюд.
До речі, ілюстраторка книжки, Мрійка Марійка, каже, що поки малювала, то дуже багато їла. Бо весь час перед очима були описи їжі, рецепти та аромати. Та і загалом художниця зазначає, що вона ніби жила на канікулах у цій родині під час роботи над книжкою.
І це не дивно, адже, нова книжка для дітей від 7 років Юлії Олефір "Дідусь, Фабіо та Прошуто" – це смакота, гумор та несподівані халепи! Читайте, готуйте, смійтеся і переживайте разом із героями цієї захопливої книжки!
З 14 березня по 15 квітня триватиме передпродаж книжки "Дідусь, Фабіо та Прошуто" Юлії Олефір (іл. Мрійки Марійки) за спеціальною ціною 319 грн (замість 390 грн).
Довідка про авторку:
Юлія Олефір народилась 1983 року. Своє дитинство провела на Полтавщині, де закінчила з відзнакою звичайну сільську школу. Вищу освіту отримала в Національному Фармацевтичному університеті міста Харкова і майже 10 років працювала за спеціальністю. Але мрія писати не покидала Юлію з самого дитинства. Вона писала вірші з 11 років і видала 4 збірки, періодично публікувала свої короткі розповіді у фармацевтичних журналах і соціальних мережах. На написання дебютної дитячої книги письменницю надихнули її власні діти, що стали прототипами головних героїв книги «Казковий Ліс. Пригоди єнотів-бешкетників». Юлія упевнена, що в дитячій літературі знайшла своє покликання, бо саме казки дозволяють їй залишатися дитиною в душі і краще розуміти своїх синів. Письменниця зізнається, що мріє написати книгу, яка увійде в світову історію дитячої літератури. На сьогодні у видавництві “Чорні вівці” вийшло друком уже чотири книжки Юлії Олефір.